Apie Tahir Shah „Kalifo rūmai: metai Kasablankoje“

Autorius: Sandra Vidauskaitė Žirgutienė
Data: 2010-02-03

cover Apie knygą: Tahir ShahKalifo rūmai: metai Kasablankoje
Leidykla: Tyto alba (2009)
ISBN: 9789986166856
Puslapių skaičius: 374

Nereali. Nereali knyga. Užburianti, įtraukianti, juokinanti ir žavinti. Šilta, miela ir paslaptinga. Turbūt geriausia, ką pastaruoju metu skaičiau kelionių tematika.

Knygos autorius – rašytojas, keliautojas ir dokumentinių filmų kūrėjas Tahir Shah 2003 metais kartu su šeima persikelia iš Jungtinės Karalystės į Maroką ir bando pradėti naują gyvenimą naujoje aplinkoje. Prisijaukinti Maroką. Apie tai ir pasakojimas.

Būna knygų, kurių oficialios rinkodaros triukų pilnos anotacijos suintriguoja ir priverčia pirkti ir skaityti. Perskaitai – ir jautiesi apgautas. Nebūtinai knyga bloga – bet neatitinka anotacijos nors tu ką. O štai „Kalifo rūmai: metai Kasablankoje“ yra tokia pati spalvinga ir visapusiška, kaip ir knygos anotacija ant galinio viršelio – „tai knyga, kurią skaitant Maroko saulė nejučia nušvis kiekvieno gyvenime“. Galbūt todėl taip sunku rasti dar nepasakytų žodžių. Galbūt todėl tiesiog žvelgiu į Tahir Shah „Kalifo rūmai: metai Kasablankoje“ – ir šypsausi. Užbūrė.

Skaityta.lt © 2001-2014. Visos teisės saugomos. Platinti puslapyje publikuojamas apžvalgas be skaityta.lt ir/arba autorių sutikimo NEETIŠKA IR NETEISĖTA. Dėl medžiagos panaudojimo rašykite el.paštu skaityta@skaityta.lt.