H. L. Oldie tęsia "Oikumenos" ciklą

Autorius: kgedas
Data: 2010-10-06

Garsusis Ukrainos fantastikos rašytojų duetas Henry Lion Oldie (Dmitrijus Gromovas ir Olegas Ladyženskis) dažniau žinomi kaip itin originalios (švelniai tariant) maginės fantastikos (ko vertas vien šedevras "Kalavijo kelias") ar alternatyviosios istorijos kūrėjai.
Tačiau pastaraisiais metais Oldie maloniai stebina ir "kosminės operos" (vėlgi labai savotiškos) mėgėjus. 2006-2007 m. jie išleido trijų romanų ciklą, pavadintą "Oikumena".
Senovės graikai šitaip vadino apgyvendintą, pažįstamą pasaulio dalį, Oldie kūryboje tai žmonių (taip ir nesutikusių svetimųjų), apgyventa Visatos dalis. Daugybė pasaulėlių, vieni - likę barbarais (t.y. neįvaldę hipererdvės kelionių), kitų - susibūrusių į jau tūkstantmetį gyvuojančią Galaktikos Lygą.
Šiandien siūlome susipažinti su antra to paties ciklo trilogija, knyga - "Oikumenos vaikas". Lapkritį turėtų pasirodyti antroji dalis - "Oikumenos karalienė".

Šią ir kitas fantastikos naujienas (rusų kalba)visada rasite knygyne "Homo Sapiens" - čia galite rasti naujausių knygyno siūlomų leidinių sąrašą ir jų aprašymus.
Skaityta.lt © 2001-2014. Visos teisės saugomos. Platinti puslapyje publikuojamas apžvalgas be skaityta.lt ir/arba autorių sutikimo NEETIŠKA IR NETEISĖTA. Dėl medžiagos panaudojimo rašykite el.paštu skaityta@skaityta.lt.