"Kitas Elenos gyvenimas" - intriguojanti ir gyva knyga

Autorius: orangevilnius
Data: 2008-05-24

cover Apie knygą: Teodora L.Kitas Elenos gyvenimas
Leidykla: Baltos lankos (2008)
ISBN: 9789955231578
Puslapių skaičius: 169

"Kitas Elenos gyvenimas" - knyga, perskaitoma vienu ypu, kurią norisi praryti iš karto, norint sužinoti jos pabaigą.

Knygos leitmotyvas – mistinis KAŽKAS – išnyra pačioje romano pradžioje ir KAŽKUO primena paslaptingus personažus iš Davido Lyncho filmų. Lyg ir tikras, bet neaišku, kas... KAŽKAS vis dėlto užkabina, intriguoja, nors jo neatskleidimas pamažu – pripažinsiu – ima šiek tiek tampyti nervus... Laimei, autorė nepalieka skaitytojų be atsakymo.

Nors knyga prasideda kameriniu trikampiu Milano mieste - herojės Elenos namai, Duomas ir mažytė kavinukė, netrukus veiksmo scena ima sparčiai  plėstis, herojai dygsta lyg grybai po lietaus, o naivoka jaunosios Elenos melancholija sparčiai mutuoja į nesuvaidintą gyvenimo dramą.

Šimtas septyniasdešimt puslapių intrigos, nežinios, taip pat švelnaus liūdesio, papuošto kalijomis, išmarginto paveikslais ir juodai baltomis nuotraukomis, nuskaidrinto meile ir paliesto nelauktos mirties.

Klausiate, ar verta skaityti? Jei bent kartą bandėte pabėgti nuo savęs, buvote beprotiškai įsimylėję, ar patyrėte netektį – tikrai verta.

Skaityta.lt © 2001-2014. Visos teisės saugomos. Platinti puslapyje publikuojamas apžvalgas be skaityta.lt ir/arba autorių sutikimo NEETIŠKA IR NETEISĖTA. Dėl medžiagos panaudojimo rašykite el.paštu skaityta@skaityta.lt.