Legendinė Gardnerio Dozua antologija

Autorius: kgedas
Data: 2010-11-17

Be kitų fantastikos naujienų rusų kalba, knygynas "Homo Sapiens" siūlo ir šviežutėlį anglosaksų fantastikos rinkinį "Лучшее за год XXV: Научная фантастика. Космический боевик. Киберпанк" ("The Years Best Science Fiction: Twenty-Fifth Annual Collection").
Tai legendinio antologijų sudarytojo Gardnerio Dozua kūrinys. Pastarasis ...jau beveik tris dešimtmečius diktuoja madas mokslinėje fantastikoje, ir ne kaip rašytojas, o kaip kasmetinės antologijos „The Years Best Science Fiction“, į kurią patekti laiko garbe žymiausi anglakalbiai fantastai, sudarytojas. Dozua antologija – tai reportažas iš priešakinių pozicijų, išsamiausias informacijos šaltinis apie tai, kad SF pasiekė per praėjusius metus...“ – rašo žinomas rusų fantastikos kritikas Vasilijus Vladimirskis.

Tik pažvelkite, tarp šio rinkinio autorių - Robert Silverberg, Ian McDonald, Gregas Eganas, Bruce Sterling, Stephen Baxter, Michael Swanwick, Nancy Kress, Gregory Benford, Alastair Reynolds. Žinantiems ir mėgstantiems kokybišką mokslinę fantastiką daugiau jokių rekomendacijų ir nereikia.Skaityta.lt © 2001-2014. Visos teisės saugomos. Platinti puslapyje publikuojamas apžvalgas be skaityta.lt ir/arba autorių sutikimo NEETIŠKA IR NETEISĖTA. Dėl medžiagos panaudojimo rašykite el.paštu skaityta@skaityta.lt.